Služby

Zemní práce

Pro dosažení maximální efektivity kombinujeme bagry vhodné pro danou činnost. Nejvšestrannější variantou jsou vetšinou traktor-bagry. U nás konkrétně JCB 3CX a FIAT KOBELCO FB110. Oba bagry jsou vybaveny velkou přední otevírací "lžící", která je navíc vybavena peletizačními vidlemi pro manipulaci s nejrůznějším paletovým materiálem a zadním ohebným ramenem s možností volby různých typů a velikostí lopat, bouracích kladiv a dalšího příslušenství. Rameno lze navíc vysunout a pokud by jeho dosah stále nestačil, přichází na řadu otočný bagr LIEBHERR 900, který je možno vybavit dokonce 2 metry širokou naklápěcí svahovou lopatou vhodnou pro terénní úpravy.

Nákladní Autodoprava

Autodopravu zajišťujeme třístranným sklápěčem Tatra T815 S3. Tatra se vyznačuje nepřekonatelnou prostupností terénem a spolehlivostí.

"Pro zajímavost. Ze stejného vozu vycházela i expediční Tatra Kolem Světa 1987-90 či závodní Tatra Karla Lopraise, která se v různých modifikacích pravidelně účastnila legendárního závodu Rallye Paříž – Dakar. V roce 1994 dokonce obsadila první místo mezi kamiony, ale také 6. místo ve společné skupině aut a kamionů, což Lopraisovi vyneslo přezdívku "Monsieur Dakar" – tedy Pan Dakar. Tatra 815 byla použita i pro stavbu vozů v post-apokalyptickém sci-fi filmu Šílený Max: Zběsilá cesta".

Prodej a dovoz

  • Zeminy

  • Písků

  • Drtí a kačírku

  • Recyklátů

Stavební činnost

  • Kompletní pokládka kanalizačních řadů

  • Demoliční práce včetně zajištění skládky